TRX-RIP TRAINER

CO JE TRX RIP TRAINER? Nejnovější produkt z řady produktů TRX. Výborný pro zpevnění střední části těla (core) a stability. Absolutní novinka na světovém trhu fitness. TRX® Rip trainer je unikátním produktem z řady funkčních pomůcek. Jedná se o produkt se schopností zdokonalovat flexibilitu, budovat svalovou sílu, aktivně zapojovat a zpevňovat stabilizační svalstvo středu těla a tím zlepšit celkovou rovnováhu. Forma cvičení je zaměřena především na rotace těla a koordinaci. Po celou dobu tréninku se cvičí s váhou vlastního těla. Forma zátěže je dána silovým odporem expandérů, které mají několik zátěžových variant. Intenzita cvičení spočívá v tlaku na páku, která je nastavitelná pozicí úchopu, úhlem rotace a vzdálenosti TRX® Rip traineru od místa uchycení. TRX® Rip trainer splňuje všechny požadavky kvalitního funkčního tréninku. Jedná se o vynikající funkční pomůcku vhodnou např. pro simulaci pohybů některých bojových sportů, pádlování, tenisu, hokeje, golfu a mnoha dalších.

PRO KOHO JE LEKCE URČENA? Pro zájemce všech úrovní zdatnosti. Funguje také jako vhodný doplněk k lekcím klasického TRX.

 

TRX

CO JE TRX? Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku.
PRO KOHO JE LEKCE URČENA? TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. 

SLIMBOX

CO JE SLIMBOX? Je to nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

PRO KOHO JE LEKCE URČENA? Lekce je vedena s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

CVIČENÍ PRO SENIORY

Naše speciální zdravotní cvičení se zaměřuje na bolavá záda, kloubní problémy, klienty s obezitou, tzv. vitální stáří. Cvičení je zaměřeno na uvolnění, protažení a posílení svalů v problémových oblastech hlavně šíjové, hrudní a bederní páteře. Hodina je sestavena převážně z pomalých vedených pohybů při kterých se snadněji naučíte využívat i svého dechu. Získané správné pohybové návyky postupně dokážete přenést i do běžného denního režimu. V rámci cvičební hodiny se dozvíte a naučíte speciální cviky na správné držení těla, rozvoj síly, naučíte se správným pohybovým návykům a odstraníte různé dysbalance a pohybové stereotypy. Využívají se spinální cviky, oscilační pohyby a další metody. V hodině se používají overbally (malé míče), posilovací gumičky, protahovací pásky. Cvičení je vhodné pro seniory. Cvičí se naboso, při klidné hudbě, neběhá a neskáče se.

 

ALPINNING

ALPINNING™ je výjimečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu je přímo vyvozen z chůze,jedná se tedy o pohybovou
strukturu tělu vlastní, přirozenou.

  ALPINNING™ zajišťuje:
- zvýšení aerobní kapacity (při opakované aerobní činnosti se zvyšuje kapacita plic a plicní ventilace - menší zadýchávání, snižuje  tlak krve a zefektivňuje práce srdce)
- spaluje velké množství kalorií
- zapojuje svaly,které stabilizují tělo
- celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla

Pro koho je lekce určena?
pro ženy i muže všech věkových kategorií

ARÉNA WORKOUT
ARÉNA WORKOUT je jedinečná kombinace funkčního tréninku s důrazem na rozvoj síly, rychlosti, dynamiky a spalování tuku!!!!
ARÉNU koncepčně sestavil, vymyslel i postavil vlastníma rukama master trenér funkčního tréninku pro ČR Petr Peč.

 
 
KRUHÁČ-CROSS
Lekce zaměřená na posílení celého těla, spalování tuků, pro zlepšení rychlosti a vytrvalosti. - (HIIT)
ABS WORKOUT
ABS Workout je intenzivní skupinová lekce, vhodná pro začátečníky i pokročilé, zaměřená čistě na posilování břišního svalstva s cílem dosáhnout maximální síly a zpevnění těchto svalů. V rámci lekce se využívá anatomických znalostí funkce břišních i okolních svalů tak, aby bylo cvičení efektivní právě pro svalstvo břicha nikoli pro okolní pomocné svaly jako jsou flexory kyčlí nebo zádové svalstvo. Kombinací cvičení ABS workout a správné stravy (po konzultaci s instruktorem možnost sestavit individuální stravovací plán) se zase o krok přiblížíte vaší vysněné postavě.
 
JIU JUTSU - SEBEOBRANA
Základy sebeobrany je skupinové cvičení, kde se naučíte obranné techniky proti nejčastějším typům napadení, procvičují se reakce na nečekané situace, které Vás mohou v životě kdekoli potkat. Za pomocí Japonského bojového umění Jiu Jutsu (v současné době využívaným bojovým uměním polské policie) se naučíte všechny tyto situace zvládnout s vynaložením minimálního úsilí a přemoci tak i silnějšího útočníka.
Nácvik probíhá ve dvojici nebo vícečlenných skupinkách tak, aby bylo docíleno co nejlepšího pochopení obrany i celé situace, která z napadení vyplývá.
STAND UP COMBAT
Stand up combat je skupinová lekce zaměřená na techniku boje v postoji, založená na principech japonského Jiu Jutsu a kickboxu.
Na lekcích se naučíte zvládnout základní techniky boje v postoji a zvýšíte  fyzickou zdatnost během dynamického cvičení.
 
 
PILATES
Cvičební metoda PILATES je systém pomalých, uvědomělých, precizních pohybů posilovacího i  protahovacího charakteru. Pilate Metoda Pilates Vás naučí nejen správně dýchat a dokonale pracovat se svým tělem, ale také vám pomůže od bolesti zad a vypracuje tělo dle vašich cílů.
s cvičení je sestaveno s cílem obnovit zdravé držení těla a vytvořit nové pohybové návyky, které umožní volný pohyb kloubů bez nadměrného svalového napětí.
Metoda Pilates Vás naučí nejen správně dýchat a dokonale pracovat se svým tělem, ale také vám pomůže od bolesti zad a vypracuje tělo dle vašich cílů.
BODY BEATDOWN
Body beatdown je skupinová lekce zaměřená na všestranné posílení celého těla a je určená jak začátečníkům, tak i pokročilým.
Cílem cvičení je zvýšení síly, výkonnosti a posunutí limitů k co nejlepším výsledkům.
Spojením lekcí body beatdown a abs workout získáte komplexní tréninkový program, který vám pomůže k dosažení vašich cílů.
BOOTY WORKOUT
Booty workout Je skupinová lekce zaměřená na posílení hýžďového svalstva a zpevnění ženských problémových partií. Cvičení probíhá za doprovodu motivující hudby. Prolíná se vyšší intenzita se silovými cviky. Díky této kombinaci budujete nejen pěkný zadek, ale zároveň pálíte přebytečný tuk. U cvičení se používají pomůcky jako jsou: odporové gumy, bedny, kettle belly, činky, ale zároveň mnoho cviků probíhá pouze s vlastní vahou.
ADRESA
Stupkova 10
779 00
Olomouc
TELEFON
733 465 687 Recepce
604 982 856 Master Trainer
E-MAIL
FlexFitnessOlomouc@email.cz
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Facebook
PROVOZNÍ HODINY
Po-Ne 6-21h
Mimo rozvrh dle tel. domluvy.
Administrace