TRX

CO JE TRX? Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku.
PRO KOHO JE LEKCE URČENA? TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po elitní sportovce. 

SLIMBOX

CO JE SLIMBOX? Je to nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

PRO KOHO JE LEKCE URČENA? Lekce je vedena s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto si každý účastník lekce (i senior) zvolí právě tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

CVIČENÍ PRO SENIORY

Naše speciální zdravotní cvičení se zaměřuje na bolavá záda, kloubní problémy, klienty s obezitou, tzv. vitální stáří. Cvičení je zaměřeno na uvolnění, protažení a posílení svalů v problémových oblastech hlavně šíjové, hrudní a bederní páteře. Hodina je sestavena převážně z pomalých vedených pohybů při kterých se snadněji naučíte využívat i svého dechu. Získané správné pohybové návyky postupně dokážete přenést i do běžného denního režimu. V rámci cvičební hodiny se dozvíte a naučíte speciální cviky na správné držení těla, rozvoj síly, naučíte se správným pohybovým návykům a odstraníte různé dysbalance a pohybové stereotypy. Využívají se spinální cviky, oscilační pohyby a další metody. V hodině se používají overbally (malé míče), posilovací gumičky, protahovací pásky. Cvičení je vhodné pro seniory. Cvičí se naboso, při klidné hudbě, neběhá a neskáče se.

 

ALPINNING

ALPINNING™ je výjimečný kardiovaskulární program, který zapojuje a posiluje celé tělo. Pohyb vykonávaný na mechanickém pásu je přímo vyvozen z chůze,jedná se tedy o pohybovou
strukturu tělu vlastní, přirozenou.

  ALPINNING™ zajišťuje:
- zvýšení aerobní kapacity (při opakované aerobní činnosti se zvyšuje kapacita plic a plicní ventilace - menší zadýchávání, snižuje  tlak krve a zefektivňuje práce srdce)
- spaluje velké množství kalorií
- zapojuje svaly,které stabilizují tělo
- celkově zlepšuje kardiovaskulární systém těla

Pro koho je lekce určena?
pro ženy i muže všech věkových kategorií

CROSS WORKOUT
Cross workout je jedinečná kombinace funkčního tréninku s důrazem na rozvoj síly, rychlosti, dynamiky a spalování tuku!!!!
ARÉNU v níž se cross workout cvičí koncepčně sestavil, vymyslel i postavil vlastníma rukama master trenér funkčního tréninku pro ČR Petr Peč.

 
 
JIU JUTSU - SEBEOBRANA
Základy sebeobrany je skupinové cvičení, kde se naučíte obranné techniky proti nejčastějším typům napadení, procvičují se reakce na nečekané situace, které Vás mohou v životě kdekoli potkat. Za pomocí Japonského bojového umění Jiu Jutsu (v současné době využívaným bojovým uměním polské policie) se naučíte všechny tyto situace zvládnout s vynaložením minimálního úsilí a přemoci tak i silnějšího útočníka.
Nácvik probíhá ve dvojici nebo vícečlenných skupinkách tak, aby bylo docíleno co nejlepšího pochopení obrany i celé situace, která z napadení vyplývá.
STAND UP COMBAT
Stand up combat je skupinová lekce zaměřená na techniku boje v postoji, založená na principech japonského Jiu Jutsu a kickboxu.
Na lekcích se naučíte zvládnout základní techniky boje v postoji a zvýšíte  fyzickou zdatnost během dynamického cvičení.
 
 
BOOTY WORKOUT
Booty workout Je skupinová lekce zaměřená na posílení hýžďového svalstva a zpevnění ženských problémových partií. Cvičení probíhá za doprovodu motivující hudby. Prolíná se vyšší intenzita se silovými cviky. Díky této kombinaci budujete nejen pěkný zadek, ale zároveň pálíte přebytečný tuk. U cvičení se používají pomůcky jako jsou: odporové gumy, bedny, kettle belly, činky, ale zároveň mnoho cviků probíhá pouze s vlastní vahou.
TABATA
Tabata je kardiovaskulární trénink, který velmi rychle zlepšuje výkonost. Princip je jednoduchý, 20 sekend práce/cvik následuje 10 sekund pauza, to celé se 8x opakuje. Tabata rozvíjí anaerobní tak i aerobní metabolický systém a efektivně působí na spalování tuků.ata je kardiovaskulární trénink, který velmi rychle zlepšuje výkonost. Princip je jednoduchý, 20 sekend práce/cvik následuje 10 sekund pauza, to celé se 8x opakuje. Tabata rozvíjí anaerobní tak i aerobní metabolický systém a efektivně působí na spalování tuků.
FYZIO BALANCE
Fyzio balance je pomalý typ cvičení, při kterém se postupně naučíte vnímat svoje tělo. Naučím vás jak správně posílít a zároveň protáhnout funkční svalové řetězce a naučíte se také relaxovat. Cvičení je mimo jiné také zaměřeno na správné držení těla.
TRX BASIC
TRX FLOW je lekce zaměřená na precizní provedení jednotlivých cviků v tempu, které potřebujete… Proto je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé klienty. Cílem TRX FLOW je naučit vás vnímat své tělo, dech i nastavení pozice tak, aby každý pohyb byl prováděn správně a efektivně. Lekcí vás provede fyzioterapeutka Kačka Veškrnová (Gálová), která již mnoho let patřila mezi instruktory Flex-fitness a nyní se opět vrací zpět.
CORE TRAINING
Lekce břišní pekáč je postavená tak, aby jste spálili co nejvíce kalorií. Je to cvičení ve vysokém tempu, s pomůckami i bez nich, zaměřená na spalování tuků. Břišní pekáč není jen cvičení na břicho, ale hlavně na vyrýsování postavy. toho dosáhnete vysokou intenzitou výkonu s malými pauzami.
ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA - TANITA
Tělesná hmotnost
Tepová frekvence
BMI
Procento tělesného tuku (pro věk 5-99 let)
Viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
Procento vody v těle
Svalová hmota (včetně vnitřních orgánů)
Hmotnost kostí (minerálů v kostech)
Bazální metabolismus = kalorický výdej (BMR)
Metabolický věk (v rozmezí 12-90 let)
Kvalita svalové tkáně
Skóre svalové tkáně
Fyzická kondice
Bioimpedační analýza
JÓGA
Přijď se uvolnit od stresu, dopřej si čas jen pro sebe a objev svůj vnitřní klid. Naučíš se ztišit svoji mysl, vnímat své tělo tady a teď, zlepšíš svoji fyzickou kondici a propojíš se s dechem. Lekce je vhodná pro každého. 
AIKIDO
Co je aikido: Aikido neboli cesta harmonie je čistě ve své praktické aplikaci uměním sebeobrany. Aikido zdůrazňuje dobrý pohyb těla, hody a páky. Je eticky spojené s obranou proti nevyprovokovanému ozbrojenému či neozbrojenému útoku. Při správném užití aikido může být prudká agrese pohotově a čistě neutralizována za zřetelné kontroly nad všemi aspekty útoku a obrany, takže se lze účinně ubránit, aniž nutně způsobíme vážné zranění.
ADRESA
Stupkova 10
779 00
Olomouc
TELEFON
733 465 687 Recepce
604 982 856 Master Trainer
E-MAIL
FlexFitnessOlomouc@email.cz
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Facebook
PROVOZNÍ HODINY
Po-Pá 7:30-12h 16-20:30h
So 8:30-10:30h
Ne 8:30-10:30h 18-20:30h
Administrace